Hakkımızda

VİZYONUMUZ

“APEX Isıtma & Soğutma Sistemleri” olarak müşterilerinin istekleri doğrultusunda en uygun malzemeyle, mevzuata uygun kombi ve klima sistemleri kurar. Kombi ve klima konusunda teknik bilgisi olmayan müşterilerini bilinçlendirir, mühendislik ve müşavirlik hizmetleri verir. Yerli ve yabancı şirketlere yeni fırsatlar yaratarak her konuda profesyonel ve ileri teknolojili servisler ve çözümler sunmak, gerekli tüm ekipmanları ve ısı-soğutma hizmetlerini sağlamak.

HEDEFİMİZ

Sahip olduğumuz tüm birikim, tecrübe ve teknolojimizi müşterilerimize “sorunsuz hizmet” felsefesi ile ulaştırmaktır.

PRENSİBİMİZ

Konularında iyi yetişmiş, deneyimli personel ile çalışarak; iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri ZAMANINDA ve KALİTELİ şekilde tamamlamaktır. Bilgiye erişim, bilgiyi üretme ve bilgi kullanmasının öneminin artık tartışılmadığı çağımızda hızlı ve etkin organize olabilmek de bir o kadar önem taşımaktadır. Her alandaki bu hıza ve esnekliğe, bizim yöntemlerimiz, sistemlerimiz, insan kaynağımız, bilgi sistemleri altyapımız ve organizasyonumuzla cevap vermeye çalışmaktır. Başlangıçta ki hedefimiz olan kaliteden taviz vermeyen, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, rekabetçi, ilişkide bulunduğu tüm kişi ve kuruluşlara dürüst ve saygılı ilişkiler içinde olmayı da bundan sonrada devam ettirmeyi amaçlıyoruz. Biz bu amaçlarımızı çağının getirdiği çağdaş yönetim ilkeleri ile birleştirerek önümüzdeki yüzyılda da başarıyı daha fazla kucaklayacağımıza tüm “APEX Isıtma & Soğutma Sistemleri” olarak inanıyoruz.

POLİTİKAMIZ

Faaliyetlerimize başladığımız günden bugüne hedeflerimize ulaşmak ve doğru bildiğimiz bu yolda sonsuza dek ilerlemektir.